Nokia Lumia 800. Kodėl verta pirkti šį telefoną?

Lumia 800 turi labai didelę reikšmę šių telefonų rinkoje. Kodėl? Tai pirmasis Nokia modelis su Microsoft Windows operacine sistema telefonams – būtent ta operacine sistema, kuri planuojama diegti į visus tolimesnius šios firmos išmaniuosius telefonus.

Nokia Lumia 800 gali pasigirti itin greitu procesoriumi, konkuruojančiu net su 4 kartos iPhone produkcija, AMOLED ekranu ir specialios kartos Carl Zeiss optics integruotu fotoaparatu. Bet ar atsigavusi Nokia pajėgi konkuruoti su rinkos lyderiais Apple, Samsung ir HTC?

Ar man verta nusipirkti šį telefoną?

Lumia 800 yra stilingai atrodantis telefonas, kuriuo patogu naudotis. Microsoft Windows operacinės sistemos ir geros programinės įrangos dėka, įvairių socialinių tinklapių, tokių kaip Facebook ir Twitter, pasiekimas tapo daug spartesnis ir dar efektyvesnis.

Galbūt Nokia Radio Mix transliacijos ir nėra revoliucija, tačiau tai, jog jos nemokamos ir turi platų grojaraščių pasirinkimą, daro jas itin patrauklias vartotojui. Be to, vertėtų paminėti navigaciją, kuri leidžia atsisiųsti žemėlapius, padėdama išvengti didelės telefono sąskaitos esant užsienyje.

Telefono baterija niekuo nesiskiria nuo kitų išmaniųjų – ją reikės krauti beveik kasdien. Tačiau skambučių kokybė nenusileidžia, o galbūt net lenkia kitus, ypač tose vietose, kur beveik nėra ryšio: signalas yra pakankamai geros kokybės.

Jeigu ieškote pamainos iPhone 4 ar Galaxy S už panašią kainą, net nedvejokite – šis telefonas būtent Jums! Jis panašus ne tik savo išvaizda, bet ir funkcijomis. Šį telefoną GSMArenoje galite rasti už itin patrauklią kainą!

Šaltinis: GSM Arena.lt: Mobilūs telefonai
Straipsnio originalas: Nokia Lumia 800. Kodėl verta pirkti šį telefoną?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>