Jei planuojate numesti svorio turėtumėte rinktis ne pirmą pasitaikiusį kelią, bet įvertinti keletą skirtingų variantų, tarp kurių ne tik dietos, bet ir kitokie būdai.
Visų pirma, klausimui kaip numesti svorio nereikėtų ieškoti atsakymų dietų sąrašuose, kaip yra įprasta. Numesti svorio kuo puikiausiai galima ir nesilaikant alinančių dietų, po kurių neretai svoris sugrįžta. Be to, dauguma dietų yra pavojingų ir netinkamų kai kuriems žmonėms, o paaugliams, kurių organizmas vis dar yra augantis, dietos griežtai ribojamos.
Vienas iš labiausiai rekomenduojamų būdų – sveikos ir tinkamos mitybos susidarymas. Mitybos planas turėtų būti sudaromas atsižvelgiant į savo svorį, amžių, lytį, galimybes bei specialistų patarimus, į kuriuos vertėtų atsižvelgti. Negalima rinktis badavimo, reikėtų maitinimąsi išskaidyti į daugiau dalių mažomis porcijomis.
Kitas būdas, kuris turėtų būti ne tiek alternatyvus kiek papildomas ir derinamas kartu su kitais būdais numesti svorio, sportas. Be abejo, nereikia užsiiminėti profesionaliu sportu ar kasdien vaikščioti į sporto klubus, tačiau rytinis pabėgiojimas ar vakarinis pasivaikščiojimas gryname ore (kad ir su augintiniu ar vaiku) – puikus sprendimas. Taip pat, vertėtų kasdien atlikti mankštą (15-30 min.), kuri puikiai padės numesti svorio.
Klausiantiems kaip numesti svorio patariame į savo maisto racioną įtraukti greipfrutų. Greipfrutai skatina virškinimo sistemą veikti greičiau, ko pasekoje greičiau krinta svoris. Stiklinė greipfrutų sulčių – taip pat labai geras būdas ne tik papildyti skrandį, bet ir numesti svorio.
Jaučiantiems alkį nereikėtų pulti valgyti iš karto, o prieš sprendžiant ką valgyti – išgerti stiklinę vandens. Jei po jos vis dar norisi valgyti, matyt, esate iš tikro alkanas, jei ne – puikiai pavyko apgauti skrandį.
Be kita ko, galima pagalvoti ir apie dietas, tačiau, kaip minėta, reikėtų jas rinktis itin atsargiai, įvertinant savo galimybes bei išsiaiškinti, ar kuris nors dietos racione esantis patiekalas nėra netinkamas Jūsų organizmui.